• Index
  •  » Portal
  •  » rust. - hardcore survival twórców Garry's Moda na Steamie

#1 2013-10-30 18:55:10

reynevan

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 17
Punktów :   

rust. - hardcore survival twórców Garry's Moda na Steamie

Dzisiaj nastąpiła Steamowa premiera alphy rust. "rust." to gra, która ma coś w sobie i z Minecrafta i z DayZ. Budzimy się goli i weseli, z kamieniem, apteczką i pochodnią, która nie wystarcza na zbyt długo. W grze mamy wskaźnik głodu, status samopoczucia, standardowe HP i wiele innych. Zaczynamy od zbudowania chałupki w dowolnym kształcie wedle naszego uznania, zmontowania łuku z kilku gałęzi i liny oraz zdobyciu pierwszego pożywienia. Hardcore survival pełną gębą. Ja już miałem wcześniej kupiony klucz, dzisiaj przeniosłem go na Steam. Cena kluczy wacha się od 50 do 1 dolara - klucz kupujemy na tzw. "Holenderskiej Aukcji" gdzie cena spada z każdą minutą, jednak liczba kluczy jest ograniczona. Gra jest dopiero we wczesnej alphie ale ma już mnóstwo graczy i rozwija się BARDZO szybko. Na filmiku tego nie widać bo jest ze starszej wersji, ale mapa z każdym patchem upodabnia się bardziej do postapokaliptycznego miasta niż rozległej pustyni.



http://playrust.com/

Gra jest sprawdzona i ma uznanie WIELU streamerów DayZ więc nie trzeba się martwić o fiasko a'la WarZ. ;)

Ostatnio edytowany przez reynevan (2013-10-30 18:59:16)

Offline

 

#2 2013-10-31 00:11:58

 soul1988

Admirał

Skąd: Pieniężno
Zarejestrowany: 2013-10-08
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: rust. - hardcore survival twórców Garry's Moda na Steamie

A Ty grałeś w to Reyu? Jak dla mnie na chwilę obecną wygląda trochę drętwo. Poza tym teraz jest taki wysyp tych gier, że boje się już inwestować w Alfy i Bety... Bo zwykle na tym się to tylko kończy... Zarobią kasę i mówią użytkownikom nara..


Poza tym nie można nigdzie kupić klucza do tej gry


Miotający się ciągle Demon mnie okala
I płynie wokół wiatru nieuchwytnym drżeniem,
Połykam go i czuję, jak płuca mi spala
I napełnia je wiecznym, zbrodniczym pragnieniem.

Offline

 

#3 2013-10-31 19:08:56

reynevan

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: rust. - hardcore survival twórców Garry's Moda na Steamie

No, teraz już nie można niestety, ale już zaraz powinna się pojawić na Steamie. No ja gram w to całkiem regularnie, i mi się podoba, ale samemu ciężko coś zrobić. Gra wygląda drętwom, fakt, choć na żywo gameplay jest całkiem wciągający.

Ostatnio edytowany przez reynevan (2013-10-31 19:13:53)

Offline

 
  • Index
  •  » Portal
  •  » rust. - hardcore survival twórców Garry's Moda na Steamie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-gm.pun.pl www.energy2000.pun.pl www.pbfowo.pun.pl www.trailerparkboys.pun.pl www.csliga.pun.pl