#1 2013-10-23 22:43:12

 soul1988

Admirał

Skąd: Pieniężno
Zarejestrowany: 2013-10-08
Posty: 50
Punktów :   
WWW

State of Decay

State of Decay to trójwymiarowa gra akcji podejmująca temat świata zmagającego się z plagą zombie. Tytuł powstał na fali popularności tego typu produkcji i stara się dorzucić coś nowego do znanej doskonale tematyki. Za jego stworzenie odpowiedzialne jest studio Undead Labs, które zdecydowało się rozprowadzać swoje dzieło jedynie drogą cyfrowej dystrybucji.

Naszym głównym zadaniem w State of Decay jest utrzymać się przy życiu i skupić się przede wszystkim na próbie odbudowy społeczeństwa w świecie opanowanym przez zombie. Kolejne wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a więc zza pleców głównego bohatera. Do wyboru mamy kilkanaście postaci, a każda z nich posiada różne zestawy umiejętności, z których korzystamy w całkowicie odmiennych sytuacjach i to nie tylko podczas walki z przeciwnikami. Dodatkowo naszym podopiecznym możemy wydawać rozkazy, a ich wykonaniem za nas zajmie się sztuczna inteligencja.

Rozgrywka oferuje sporą swobodę działań i otwarty obszar do zwiedzania. W celu szybszego przemieszczania się możemy nawet skorzystać z samochodu. Wśród różnorodnych zadań do wykonania nie brakuje ratowania innych ocalałych, zbierania pożywienia, szukania broni i amunicji do niej, zwiedzania miejsc kryjących wiele tajemnic, a także tworzenia i rozbudowywania baz.


źródło www.gry-online.pl

   




Muszę wam powiedzieć, że po ok. 10 godzinach spędzonych z grą, wciąga ona niesamowicie! : ) Rozgrywka jest przyjemna a samo budowanie baz w różnych obiektach i walka o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombiaki jest także bardzo satysfakcjonujące! Jeżeli lubicie zombiaki ( a wiem, że lubicie) to pomimo tego, że gra z potencjału multiplayerowego stałą się grą stricte single player i tak warto w nią zagrać! Jedna z lepszych produkcji o zombie w ostatnich latach - moim zdaniem. Śmiało mogę powiedzieć, że wydanie na tą produkcję 50 zł to pieniądze dobrze zainw(f)estowane!


Miotający się ciągle Demon mnie okala
I płynie wokół wiatru nieuchwytnym drżeniem,
Połykam go i czuję, jak płuca mi spala
I napełnia je wiecznym, zbrodniczym pragnieniem.

Offline

 

#2 2013-10-23 22:51:08

reynevan

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: State of Decay

Wiesza mi się na moim pegazusie, odpadam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbfowo.pun.pl www.cs-gm.pun.pl www.trailerparkboys.pun.pl www.energy2000.pun.pl www.zmianaplci.pun.pl